شرکت تراشه نگار با 12 سال سابقه کاریتعمیر و فروش انواع کارتریج و دستگاه پرینتر hp از جمله تخصص های اصلی این مجموعه به شمار می آید . داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری افراد متخصص و مجرب در این مرکز منجر به ارائه خدماتی با کیفیت جهت کسب رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .این مرکز برای واحد تعمیرات از افراد متخصصی که دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده اند و تسلط کامل بر رفع عیوب دستگاه دارند بهره می گیرد و برای تعویض قطعات لزومات از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می شود . کارشناسان ماهر این مرکز تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد  .در این مرکز خدمات تخصصی تعمیر ، ترمیم و بازیابی پرینترهای اچ پی با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن با بالاترین کیفیت ارائه می گردد .

در واحد فروش کارشناسان و مشاوران مجرب راهنمایی لازم را به شما قبل از خرید دستگاه ارائه می نمایند تا بتوانید بر اساس نیازتان بهترین نوع دستگاه پرینتر را تهیه نمایید . پس از خریداری دستگاه کارشناسان ما با صبر و شکیبایی بسیار نحوه عملکرد و راهکارهای مورد نیاز جهت نگهداری دستگاه را به اپراتور دستگاه ارائه می دهند تا با آگاهی کامل شروع به کار با دستگاه نمایند .

تعمیرات و نگهداری سالانه دستگاه باعث ایجاد خرابی های کمتر و افزایش طول عمر دستگاه می گردد لذا این مرکز با عقد قرارداد های دوره ای آماده ارائه خدمات جهت تعمیرات و سرویس دوره ای پرینتر در محل شما میباشد.

یکی از خدمات این مرکز فرش و شارژ انواع کارتریج می باشد که با بهترین کیفیت انجام می گیرد .

این مرکز با ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا با رعایت استانداردها ، در سطح مطلوبی خدمات تعمیر پرینتر ، تعمیر کارتریج ، تعویض کارتریج ، شارژ کارتریج و فروش کارتریج و … را با بالاترین کیفیت ارائه نماید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .