بهترین تعمیر کار پرینتر در تهران

آخرین مقالات

بهترین تعمیر کار پرینتر در تهران

چنانچه به صورت منظم و دوره‌ای قطعات پرینتر خود را تمیز نکنید به تدریج و به مرور زمان مشکلاتی هر چند کوچک در دستگاه شما به وجود می‌آید. ممکن است در ابتدا از وجود آن‌ها آگاه نشوید. ولی با گذشت زمان همان مشکلات کوچک، بزرگ شده و پرینتر شما رو به خراب خواهد رفت. پس خرج گزافی را برایتان خواهد تراشید. دقیقاً همینجاست که متوجه اهمیت سرویس دوره‌ای پرینتر توسط بهترین تعمیرکار پرینتر در تهران خواهید گشت!

تمرکز عمده شرکت ماشین‌های اداری تراشه نگار بر ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم، بهسازی، تعویض، ارتقاء، راه اندازی و سرویس ماشین‌های اداری اعم از پرینتر، اسکنر و… می‌باشد. شایان ذکر است که مواد مصرفی مورد استفاده توسط تکنسنین فنی ما در تعمیرات یا شارژ کارتریج از نوع اصلی و با کیفیت گرید Aاست.

خدمات مرکز تعمیرات تراشه نگار

خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه‌های پرینتر که در مرکز فوق ارائه می‌شود عبارت است از:

 • تعمیر و ارائه خدمات سرویس دوره‌ای انواع پرینتر جوهر افشان و لیزری (سیاه و سفید و رنگی)
 • تعمیر و ارائه خدمات سرویس دوره‌ای پرینترهای چند کاره و سه بعدی
 • تعمیر و ارائه خدمات سرویس دوره‌ای پرینتر قابل‌ حمل
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با انواع پرینتر در محل (پرینترهای hp ، canon، اپسونو و…)
 • ارائه حرفه‌ای ترین خدمات مرتبط با تعمیر، ارتقاء، تعویض قطعات
 • و…

پرینتر هم کاملا مثل همه لوازم الکترونیکی، با استفاده زیاد مستهلک خواهد شد. پس از مدتی استفاده از پرینتری که چند ماه قبل آن را خریداری کرده‌اید، پرینترتان همانند ماه‌های اول چاپ با کیفیتی ارائه نمی‌دهد یا اینکه پروسه چاپ آن کند می‌شود. حتی گهگاهی از پرینتر صدایی می‌شنوید. اینجاست که ضرورت سرویس پرینتر در دوره‌های منظم متوجه می‌شوید. چرا که سرویس دوره‌ای پرینتر از ایجاد خرابی‌های عمیق در دستگاه شما جلوگیری می‌کند.

پیش از اینکه مشکل بزرگی برای دستگاه پیش بیاید یا کلا از کار بیفتد، به فکرش باشید تا از بروز مشکلات بعدی و هزینه‌های بیشتر جلوگیری کنید. در هر بار سرویس دوره‌ای پرینتر کل قطعات، اتصالات آن‌ها، میزان تونر و کارتریج چک می‌شود، در صورتی که مشکلی در دستگاه شما وجود داشت، سرویسکار پرینتر در تهران آن مورد را به شما اطلاع خواهد داد و سپس در صورت تمایل شما، تعمیر پرینتر یا تعویض قطعات پرینتر آن صورت خواهد پذیرفت.

 

انواع خدمات سرویس پرینتر در محل توسط بهترین تعمیرکار پرینتر

 • تعمیر قطعات پرینتر در محل و در منزل
 • ریکاوری و بهسازی قطعات پرینتر
 • شارژ و تعویض کارتریج
 • سرویس دوره ای محصولات اچ پی، کانن و… در محل مورد نظر
 • و…

تعمیرات تخصصی پرینتر HPتوسط بهترین سرویس کار پرینتر در محل در تهران

تعمیرات تخصصی پرینتر HPتوسط بهترین سرویس کار پرینتر در محل در تهران

برخی ‌اوقات می‌توان با توجه به خطاهایی که روی مانیتور پرینتر نمایش داده می‌شود، متوجه نوع مشکل دستگاه شد ولی گاهی‌ هم آن مشکلات به حدی پیچیده است که همچون رازی سر به مهر برای کاربر می‌ماند! تنها راه حل این مشکل تماس با نمایندگی تعمیر پرینتر HP و دریافت مشاوره از بهترین تعمیرکار پرینتر در تهران می‌باشد. تکنسین‌های مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر تراشه نگار علاوه‌ بر آشنایی کامل و تخصصی با کلیه قطعات انواع پرینتر  با مشکلات رایج و نیز نحوه برطرف نمودن آن‌ها به خوبی آشنا هستند و فقط کافیست با آنها تماس بگیرید تا به آدرس مدنظرتان اعزام ‌شوند.

پس از حضور تعمیرکار چاپگر در محل، عیب‌یابی دقیق پرینتر آغاز می‌شود زیرا تعمیرات تخصصی این نوع دستگاه‌ها نیازمند عیب‌یابی اصولی و یافتن مشکل اصلی آن‌ها می‌باشد. در نهایت هزینه تعمیر پرینتر اچ پی برآورد شده و به مشتری اعلام می‌شود تا در صورت تمایل، تعمیرات دستگاه شروع گردد.

چگونه عمر پرینتر را افزایش دهیم؟

تا اینجا از ارزش دستگاه‌هایی همچون پرینتر و اهمیت سرویس دوره‌ای آنها آگاه شدید. در ادامه قصد داریم به نکات نحوه نگهداری پرینتر اشاره کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

همانطور که می‌دانیم وجود دستگاه‌های پرینتر و اسکنر امروزه در سازمانها و ادارات و یا حتی در منازل و برای برخی مصارف شخصی لازم و ضروری می‌باشد. در این قسمت نکاتی را معرفی می‌نماییم که رعایت آن‌ها به افزایش طول عمر پرینتر شما کمک خواهد نمود. این نکات باعث می‌گردد که دستگاهتان بهترین عملکرد را داشته باشد.

پرینترتان را تمیز نگه دارید

یکی از جزئی‌ترین و در عین حال مهمترین عامل که سبب ایجاد اختلال در عملکرد پرینتر می‌شود، گرد و خاک و کثیفی داخل آن است. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که حداقل یکبار در ماه اقدام به تمیز کردن درون پرینترتان کنید تا مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود و جلوی ایجاد هزینه‌های سنگین را با همین کار کوچک بگیرید! چنانچه قادر به این کار نیستید و یا وقت انجام آن را ندارید کافیست جهت انجام سرویس پرینتر در محل با ما تماس بگیرید.

محل قرارگیری دستگاه

از قرار دادن پرینتر و دستگاه‌های مشابه جلوی نور مستقیم خورشید بپرهیزید. همچنین اگر دستگاه را در محیط‌های مرطوب بگذارید، احتمال دارد کاغذ در زمان چاپ داخل پرینتر گیر کند. چرا که بر اثر رطوبت چند کاغذ بهم می‌چسبند و سبب می‌شود کاغذ به درستی داخل دستگاه به گردش در نیاید. همچنین رطوبت برای کاغذها مشکل ایجاد می‌کند و کیفیت آن را پایین می‌آورد و در نهایت جوهر بر روی آنها به خوبی نقش نمی‌بندد.

سرویس دوره ای پرینتر

سعی نمایید تا جهت سرویس دستگاه خود از نمایندگی‌های پرینتر اچ پی کمک دریافت کنید. با این کار طول عمر پرینترتان را افزایش خواهید داد و اختلالاتی که احتمال دارد در آینده در دستگاه شما به وجود آید به حداقل رسیده و چاپگر شما سالیان طولانی بهترین عملکرد را خواهد داشت.

عملکرد متناسب با پرینتر داشته باشید

تمام پرینترها دارای حد مشخصی از کارکرد می‌باشد. بعضی از پرینترها قابلیت چاپ 150 الی 200 صفحه را در یک نوبت دارند. برخی پرینترهای معمولی 50 الی 70 صفحه چاپ میکنند. بنابراین بدون توجه به حداکثر قدرت پرینت دستگاه در یک ساعت اقدام به چاپ بیش از حد نکنید. در غیر اینصورت دستگاه شما در کوتاه مدت با مشکلات متعددی روبرو می‌شود.

کیفیت کاغذ مصرفی

کاغذ ارزان قیمت عموما کیفیت بالایی ندارد. ممکن است با دستگاه پرینتر شما سازگاری نداشته باشد. این امر سبب کاهش عملکرد بهینه آن میگردد. بنابراین تلاش نمایید که بهترین نوع کاغذ و همچنین کاغذ متناسب با نوع دستگاه تان را تهیه نمایید.

چگونه عمر پرینتر را افزایش دهیم؟

کلام آخر؛

برای پیدا کردن بهترین تعمیرکار پرینتر hp در محل در تهران کافی ا‌ست با نمایندگی‌های مجوزدار خدمات سرویس و تعمیر ماشین‌های اداری و انواع پرینتر در برندهایی همچون برادر، اچ پی، اپسون و کنون تماس بگیرید. تکنسین شرکت‌ تراشه نگار به ‌صورت تخصصی بر روی تعمیر و سرویس انواع چاپگرها، فکس و اسکنر فعالیت می‌کنند و با به روزترین متد دنیا تعمیرات ماشین‌آلات الکترونیک را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

ما با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع پرینتر، امکان اعزام بهترین تعمیرکار پرینتر در محل را داریم. چه خدمات تعمیر چاپگر در محل انجام شود و چه به تعمیرگاه تخصصی پرینتر ارسال شود، در هر دو صورت پرینتر خود را به دست یکی از بهترین مرکز خدمات ماشین‌های اداری سپرده اید.

شما می‌توانید جهت تعمیر پرینتر در محل در تهران توسط بهترین تعمیر کار پرینتر در تهران با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن تماس :

۰۲۱-۸۸۸۳۳۶۵۲

۰۲۱-۸۸۸۱۱۹۹۰

۰۹۱۲۵۸۸۴۳۸۲ (گیلانیان)

ایمیل :

tarasheneghar@mihanmail.ir

چه قدر این پست برای شما مفید بوده است؟

برای رای دادن روی ستاره ها کلیک کن!

متوسط امتیاز دهی 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفر برای رای باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
Call Now Buttonتماس سریع
×

سلام و احترام،

کاربر گرامی با کیلیک روی منوی زیر میتوانید از پشتیبانی سریع واتس آپی استفاده نمایید.

× واتس آپ